Rāmbūves iespējas un tehniskās specifikācijas

Rāmbūve ir sens un populārs būvniecības veids visā pasaulē. Šim risinājumam ir daudz labo īpašību, jo izmantojot ekoloģiskus materiālus un galveno ēkas elementu sagatavošanu Dores ražotnē, tiek garantēta augsta kvalitāte un precizitāte. Apvienojot tradicionālu rāmbūvi ar Dores vērtībām, esam uzsākuši ekoloģisku, augstas kvalitātes un augstas siltumnoturības rāmbūves tipa ēku būvniecību.

Atkārībā no klienta vēlmēm un vajadzībām, piedāvājam trīs rāmbūves pildiņu veidus – standarta, ekonomisko un siltuminerto.

Pildītā koka karkasa izveidē tiek izmantoti dabai un cilvēkam draudzīgi materiāli, kuri nesatur ķīmiskus piemaisījumus. Tie nodrošina ēkā patīkamu mikroklimatu, tādēļ arī šajā koka mājā ir viegli elpot un veselīgi uzturēties.

 

Izmantotie materiāli

FIBROLĪTS

Fibrolīta galvenās sastāvdaļas ir koka ēveļskaidas, cements un ūdens. Šis materiāls ir ugunsdrošs, tas paaugstina siltuma inerci, slāpē skaņu un ir ar ilgu kalpošanas laiku, jo to nebojā grauzēji un ir izturīgs pret mitrumu.

 

KOKŠĶIEDRAS VATE

Dores izmanto kokšķiedras vati ne tikai tāpēc, ka tai ir difūzijas spējas, bet arī tāpēc, ka tas ir antialerģisks būvmateriāls, kas regulē mitrumu telpās, veidojot patīkamu un veselīgu mikroklimatu.

TVAIKA IZOLĀCIJA

Augsta mehāniskā noturība, izmanto norobežojošās konstrukcijās, kuras tiek siltinātas ar kokšķiedras vati vai ekovati.

KOKŠĶIEDRAS PLĀKSNE

Kokšķiedras pretvēja plāksnes ir izgatavotas no skujkoku skaidām, kas ir piesūcinātas ar dabīgiem sveķiem un parafīna kārtu, kas nodrošina plākšņu ilgmūžīgu un izturību pret mitrumu. Aiztur vēju vienlaikus nodrošinot ēkas elpošanu.

Rāmbūves ēkas izceļas ar plašām fasādes dizaina iespējām. Koka režģa pildījums lieliski iekļausies apkārtējā vidē, jo režģa pildījuma apdarē iespējams izmantot dažādu materiālu klāstu. Uzklausot klienta vēlmes un iespējas, var izvēlēties, piemēram, koka apdares dēļus, apmetumu, apdares ķieģeļus, koka šindeļus, stikla paketi vai šo materiālu kombinācijas. Šos materiālus laika gaitā ir iespējams arī nomainīt, neveicot kapitālu pārbūvi.

 

Lai uzzinātu vairāk par rāmbūves iespējām un tehniskajām specifikācijām, aicinām sazināties ar mums privāti.