koka ēkas, guļbūves ēkas, koka māja, māju projekti, arhitektūra, vasarnīcaDORES arhitektūra

Dores Architecture, ar savu līdzšinējo pieredzi koka arhitektūrā, saviem klientiem spēj piedāvāt daudzveidīgus un mūsdienīgus arhitektūras risinājumus – vai tā būtu ērta ģimenes māja, auto nojume, pirts, brīvdienu nams vai moderna sabiedriskā ēka.

 

 

DORES fabrika

Mēs uzcēlām rūpnīcu meža vidū, vietā, kur agrāk tika izgāzti atkritumi. Katru dienu atgādinām sev, ka mežs ir mūsu valsts bagātība, kas saprātīgi jāizmanto un par ko jārūpējas.

Dores Fabrikā tiek ražotas visas Dores māju koka daļas – grīdas pamata vainagi, sienu konstrukcijas, starpstāvu sijas, grīdas un terases dēļi, iekšējās un ārējās apdares dēļi, kā arī pilna jumta konstrukcija.

 

_STA4098_fotoAnsisStarksDORES māja

Koka mājām Latvijā ir senas, izcilas tradīcijas. Dores ir šo tradīciju turpinātāji jaunā veidā – ar mūsdienīgu precizitāti, dizainu un inovācijām. Tāpēc Dores māja ir senās tradīcijās sakņots moderna mājokļa modelis.

Mājas ir viens no cilvēka dzīves stūrakmeņiem. Īsta koka māja izstaro mieru, harmoniju un saskaņu ar dabu. Par saviem īpašniekiem tā vēsta kā par cilvēkiem, kuri domā plašāk un skatās tālāk, – koks ir videi draudzīgs, atjaunojams resurss, kas pozitīvi ietekmē veselību un labsajūtu. Dzīve īstā koka mājā ļauj palēnināt pasaules straujo tempu un atgūt iekšējo līdzsvaru.

Mēs piedāvājam guļbūves jaunā kvalitātē, piešķirot tām mūsdienīgu vērtību. Unikālo savienojumu un stūra konstrukciju dēļ Dores mājas bieži vien neatgādina ierastās guļbūves. Tāpat klientiem piedāvājam arī rāmbūves, koka karkasa, paneļa un moduļa mājas iespējas.

 

DORES būvniecība

Dores Construction galvenais darbības virziens ir DORES koka māju montāža un masīvkoka un līmēto koka konstrukciju montāžas darbi – sākot ar rāmbūves nesošajām konstrukcijām, pērseguma sijām un jumta konstrukcijām. Stipra un zinoša Dores Construction komanda vadīsies pēc īpaši izstrādāta montāžas plāna, lai nodrošinātu lielisku rezultātu.

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone