Iedvesmoti no pagātnes, radām rītdienai. Senlatviešu koka amatniecība ir pamats katrai Dores koka mājai. Šis ir stāsts par mums! Par “Dores”! Par Latviju.

Tradīcijas, cilvēks, tehnoloģijas, ekoloģija – tas viss ir bijis pamatā katrai Dores mājai. Mūsu senči nu dien zināja koka patieso vērtību un to novērtējam arī mēs.

Senlatviešu koka amatniecība ir dzinējspēks, kas mūs iedvesmo radīt koka mājas, tādēļ aicinām noskatīties Dores radīto stāstu “Inspired from past. Built for tomorrow.” 

Par sapņiem, par ģimeni, par draugiem un biedriem, par vienu no mūsu lielākajām bagātībām – par koku, un cilvēkiem, kas kokam tic tik pat ļoti, cik mēs.
Par mūsu senčiem – kas mūs iedvesmoja turpināt viņu iesākto.
Par kārtīgu latvieti – Egonu Garklāvu, kurš kopā ar savu Dores komandu ir radījis un rada patiesas vērtības – skaistas un labas koka mājas, kas turpina piepildīt mūsu dzīves un vairo prieku.

Dores uzņēmumu grupa Ziemeļeiropā sevī ietver  SIA Dores Fabrika – vienu no Eiropas modernākajām koka māju ražotnēm; SIA Dores Architecture – zinoši un radoši arhitekti, kas sevi ir pierādījuši koka būvniecības arhitektūrā, kā arī spēj ras risinājumus katra klienta individuālām vēlmēm; SIA Dores Construction, kur zinoši un pieredzējuši amatnieki  ātri un kvalitatīvi spēj uzbūvēt Dores ražotās mājas un SIA Dores Engineering (ar preču zīmi FORMA Machinery) kokapstrādes iekārtu un ražošanas līniju ražotājs, kas palīdz mūsu ražotās mājas padarīt īpašas.

Sveicam Latviju svētkos!

Cieņā,

Dores – Īstas koka mājas.