Rāmbūve ir populārs būvniecības veids visā pasaulē. Šim risinājumam ir daudz ieguvumu un tās papildinot ar Dores vērtībām, esam uzsākuši ekoloģisku, augstas kvalitātes un augstas siltumnoturības rāmbūves tipa ēku būvniecību.Dores rāmbūves mājas ir videi un veselībai draudzīgas un kvalitatīvas, celtas tikai no ekoloģiskas koksnes ražotiem materiāliem. Mikroklimats šajās mājās ir patīkams un veselīgs. Rāmbūves konstrukcijas piedāvā dažādas dizainiskās iespējas un ir ieteicams konstrukciju veids gan sabiedrisko ēku, gan privātmāju un citu veidu ēku būvniecībā.

Rāmbūves konstrukcijas ļauj iegūt gandrīz jebkuras formas apjomu, telpiskos un arhitektoniskos risinājumus. Šis konstrukcijas tips ļauj variēt ar logu izvietojumu telpās, kā arī veidot plašas stiklojumu plaknes fasādēs.

Mūsu arhitekti strādā pie vairākiem jauniem ideju projektiem, ko piedāvāsim gan Dores guļbūvē, gan rāmbūvē. Taču kā pirmo ideju projektu, kas izstrādāts rāmbūvē, piedāvājam gaišo un plašo privātmāju DORES 130.

Tā ir divstāvu koka māja ar 130 m2 plašu dzīvojamo platību, ko papildina plaša terase.  Ar auto nojumi savienots ieejas lievenis/terase atrodas pirmajā stāvā, taču otrajā stāvā pēc klienta izvēles iespējams balkons.

Mājas vizuālo tēlu raksturo pārdomāts, plašs stiklojums dzīvojamās telpās. Apjomu, telpu un detaļu savstarpējās proporcijas un kvalitātes vērstas uz mūsdienīgas un harmoniskas mājas vides radīšanu. Jāatzīmē, ka ēkas konstrukcija veidota tā, lai tās plānojumu varētu ērti pielāgot klienta individuālajām vēlmēm, nezaudējot tās koptēlu un funkcionalitāti.

Mājas vizuālo koptēlu iespējams pielāgot klienta vēlmēm, piedāvājot dažādus apdares materiālus un tonālos risinājumus.
Skatīt vairāk par DORES 130

Galveno rāmbūves ēkas elementu sagatavošana notiek Dores ražotnē, kas nozīmē, ka darbs ir veikts slēgtās telpās, kas nav pakļautas ārējo faktoru ietekmei. Tas savukārt ļauj garantēt augstu kvalitāti un precizitāti.

Līdz šim lielākais rāmbūves konstrukcijas projekts, ar ko Dores lepojas, ir AS “Latvijas Valsts meži” biroja ēka Dundagā, kas arī saņēmusi vairākas atzinības, tajā skaitā konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2016” lielo balvu nominācijā “Publiskā jaunbūve”.

Latvijas Valsts Mežu Ziemeļkurzemes biroja ēka Dundagā. Būvprojekts AS “Latvijas Valsts Mežu Ziemeļkurzemes biroja konstrukcijām Dundagā.

 

Rāmbūves risinājums paver plašu arhitektūras brīvību. Jau pavisam drīz Jums ar prieku prezentēsim  jaunos rāmbūves ideju projektus.

Uzziniet par to vairāk, sazinoties ar mums privāti!