Sveicieni 8.martā! Vēlamies jūs iepriecināt – Dores koka māju piedāvājumā trīs jauni projekti! Kuru no 35, 46 un 50 kvadrātmetru nelielajām Dores mājām izvēlētēties? Brīvdienu mājiņas, pirtis, kempinga mājiņas vai varbūt pirmā, ilgi gaidītā, dzīvojamā māja?

Funkcionalitāte, kompaktums un elegance – šīs ir īpašības, kas noteikti raksturīgas Dores jaunajiem standartprojektiem. Iepazīstieties – Dores 35, Dores 46 un Dores 50.

Mazas, bet ar vērienu

Iekštelpu platība šiem vienstāvīgiem vai pusotrstāvīgajiem namiņiem mainās no 30 līdz 50 m2. Visās mājiņās nemainīgs saglabājas saunas un sanmezgla bloks, kam klāt tiek kombinēta atvērta atpūtas telpa, kā arī virtuves un guļamzonas funkcijas dažādās variācijās. Dores 35, Dores 46 un Dores 50 ēku apbūves laukums svārstās no 58 m2 līdz 83 m3, atkarībā no vēlamās terases platības, tādēļ arī to novietošana iespējama gan savrup – prom no ikdienas steigas, lauku ainavā, pie ūdens, gan arī jau apbūvētā teritorijā, piemēram, blakus esošajai privātmājai.

Kā arī būtisks elements – plašais stiklojums un āra terase, kas sapludina iekštelpu ar ārtelpu, tādējādi kompaktajos namiņos radot izteiktu plašuma sajūtu.

Šīs mājiņas uz stabveida pamatiem ir iespējamas gan modernās guļbūves – līmbrusas konstrukcijā, gan arī koka karkasa konstrukcijā, atkarībā no klienta vēlmēm.

Apskati vairāk projektus Dores 35, Dores 46 un Dores 50 sadaļā ideju projekti!

Aicinām sazināties ar mums privāti, lai uzzinātu vairāk par šiem un citiem Dores projektiem!

 

Lai skaists, pavasara smaržas pilns, 8.marts visām daiļā dzimuma pārstāvēm!

Cieņā,
Dores